Pakume parimat koolitust

Nutitelefonid ja täiskasvanud AlfaKoolitus OÜ

Corel Draw algajatele

Võimalus vektorigraafikatarkvara ratsionaalselt kasutada võimaldab teil oma töövoogu optimeerida. Graafilise disaini väljatöötamine, loomisel ja redigeerimisel on Teil võimalus omandada kompetentside kontroritarkvara oskuse. See oskus võib olla kasulik nii inimestele, kes on hakanud õppima arvutit kui ka edasijõudnutele arvutitöötajatele.

Social Media Marketing (SMM) spetsialist AlfaKoolitus OÜ

Adobe Photoshop algajatele

Võimalus rastergraafikatarkvara ratsionaalselt kasutada võimaldab teil oma töövoogu optimeerida. Graafilise disaini väljatöötamine, loomisel ja redigeerimisel on Teil võimalus omandada kompetentside kontroritarkvara oskuse. See oskus võib olla kasulik nii inimestele, kes on hakanud õppima arvutit kui ka edasijõudnutele arvutitöötajatele.

Joomla  AlfaKoolitus OÜ

Kodulehe arendamise koolitus

Kuna meil on praegu suur internetisõltuvus ja väga palju inimesi otsivad erinevaid asju just sealt, on väga oluline et oleks toimiv veebileht, kust inimesed saavad infot otsida. Inimesed otsivad Internetist otsest infot erinevate võimaluste ja pakkumiste kohta. Joomla 3 programmi abil saab õpilane teha oma kodulehe, mis kasvab vastavalt tema soovidele ja vajadustele. Joomla 3 on suurepärane vahend arenenud riikide veebiplatvormide ja sisuhalduse jaoks. Paljud tasuta kujundusi, mooduleid ja pistikprogramme.

Nutitelefonid ja täiskasvanud AlfaKoolitus OÜ

Kodulehele administrator

Kas teil on ettevõtte jaoks oma koduleht, kuid te ei tea, kuidas oma kodulehele materjale lisada või seda otsingumootorites reklaamida? Meie juures saate teada, kuidas oma avalehte kasutada, kodulehele teavet lisada ja värskendada. Saate teadmisi oma kodulehe reklaamimisest Internetis ja otsingumootorites.

MYSQL AlfaKoolitus OÜ

MYSQL programm algajate arendajatele

Selle programmi õppimine võimaldab teil õppida MySql relatsiooniandmebaasi põhitõdesid. Seadistage keskkond rakenduste arendamiseks MySql abil, samuti oma rakenduste juurutamiseks kliendiarvutitesse ja -serveritesse.

MicrosotOffice AlfaKoolitus OÜ

Interneti kasutaja kiirkoolitus

Koolitus on mõeldud nendele inimestele, kellel arvutioskus ei ole piisav. Samuti see kursus on nendele, kes lihtsalt soovivad saada selles valdkonnas oskusi. Tänapäevases maailmas on väga vajalikuks oskuseks e-posti loomine samuti ka oskus töötada arvutis olevate failidega, vahetada teavet, kasutada id-kaarti ning ka kuidas internetis vajalikut infot kätte saada.

Kommunikaatsion AlfaKoolitus OÜ

Arvutused ja tabelitöötlus Excel'is

Õppima võivad asuda erialase hariduseta täiskasvanud, kes töötavad töötajad laos, kauplustes ja teistes ettevõtetes, kus kasutatakse igapäevaselt IT vahendeid.

MicrosotOffice AlfaKoolitus OÜ

Arvutused ja tabelitöötlus Excel'is jätkukursus

Töötajad, kelle kutsestandardis või ametijuhendis on ette nähtud tabelarvutusprogrammi kasutamine (nt andmesisestaja, asjaajaja, assistent, dokumendihalduse spetsialist, kontorispetsialist, müügisekretär, protokollija ja teised). Arvutikasutajad, kellel on olemas tabelarvutusprogrammiga töötamise kogemus ja kes soovivad õppida juurde uusi võimalusi ja rakendusi, et muuta tabelarvutusprogrammiga töötamine efektiivsemaks.

AlfaKoolitus OÜ

Registrikood: 14787185
Juriidiline aadress: P. Kerese tn 24-28, Narva linn, Ida-Viru maakond, 21007

T. +372 5550 8968
T. +372 5596 5762
info@alfakoolitus.ee

alfafacebook     alfainstagram
©2023 AlfaKoolitus OÜ. All Rights Reserved. Tel: +372 555 08968, +372 5596 5762 | info@alfakoolitus.ee | Powered by Alex
Alfakoolitus.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.